Game Designers
دوست عزیز لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت در تالار عضو شوید .
Game Designers
دوست عزیز لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت در تالار عضو شوید .
Game Designers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Game Designers

This is really good site to learn how to create video games

HomemainGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

وبلاگی فارسی درباب طراحی بازی

Go down 
AuthorMessage
coyote
در حال رشد
در حال رشد
coyote

تعداد پستها : 64

وبلاگی فارسی درباب طراحی بازی Empty
PostSubject: وبلاگی فارسی درباب طراحی بازی   وبلاگی فارسی درباب طراحی بازی Icon_minitime17/3/2013, 20:14

با سلام

سیاوش هستم و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته Game Design به عنوان دومین لیسانسم در یکی از ولایات خارج از کشور.

به تازگی وبلاگی رو در باب طراحی بازی با آدرس:

http://persiangamedesign.mihanblog.com

راه اندازی کردم.در اون به درج هفتگی مطالبی اعم از تئوری ها و مقالات مربوط به Game Design می پردازم.علاوه بر اون تلاشم بر ایجاد بحث های گروهی در این زمینه ها خواهد بود تا همگی چیز های بیشتری رو دور هم یاد بگیریم.

از اونجایی که در ایران بیشتر به نحوه ساخت بازی با استفاده از نرم افزار ها پرداخته میشه و توجه بسیار کمی به قسمت هنری ، طراحی و دیزاین صنعت بازیسازی میشه، فکر میکنم مطالب بیان شده در این وبلاگ بتونه برای کسانی که به این مباحث علاقه مند هستند مفید و جدید باشه.

در 2 هفته اول به مباحث پایه ای مثل " تعریف بازی" ،" طراحی بازی چیست و طراح بازی کیست؟" و معرفی تعدادی از کتب و منابع مناسب در حوزه Game Design پرداخته خواهد شد .برنامه هفته های بعد رو هم بزودی در وبلاگ اعلام میکنم.

اگر به بازیسازی و طراحی بازی به صورت حرفه ای علاقه مند هستید ،توصیه میکنم که حتما این وبلاگ رو دنبال کنید.

نظرات و پیشنهاداتون رو برام بفرستید.

با تشکر

طراحی بازی
http://persiangamedesign.mihanblog.com
Back to top Go down

وبلاگی فارسی درباب طراحی بازی
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» آموزش طراحی بازی
» آموزش طراحی بازی